Yaşam öyküm

1976 yılında Bulgaristan’ın Rusçuk şehrinde dünyaya gelmişim. Memleketim Deliorman’ın Silistre ilidir. Silistre dediğimde insanların aklında genelde herhangi bir fikir oluşmamakta ancak peşinden ‘Vatan yahut Silistre’ dediğimde hemen hatırlamaktadırlar. Ben hem Vatan hem de Silistre’denim.

Eğitim hayatımın ilk 7 yılını Bulgaristan’da tamamladım. Daha sonra 1989 yılında ailemle Türkiye’ye göç ettik ve 8.sınıf ve sonrasına burada devam ettim. Yaklaşık 30 yıldır İstanbul’da yaşıyorum.

Ortaokulu Beykoz’da, Liseyi Kabataş Erkek Lisesi’nde parasız yatılı okudum.

Üniversiteyi Hacette Tıp (İngilizce) Fakültesi’nde okudum. Sonrasında yaklaşık 2 yıl Düzce ili Gölyaka ilçesinde çalıştım. Burası benim ilk göz ağrım ve meslek hayatımın ilk tecrübelerini kazandığım yer oldu. Bu açıdan Düzce’nin hatıralarımdaki yeri ayrıdır.

Genel Cerrahi uzmanlık eğitimimi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ‘Erkek Meme Kanserinde Human Papillomavirus DNA Varlığının Araştırılması’ konulu Tez ile tamamladım. Askerlik hizmetim için 1 yıl süre ile Van’da görev yaptım.

Mesleki ilgi alanım Minimal İnvazif Cerrahi’dir. Bu alandaki eğitimime Cerrahpaşa Tıp Fakültesindeki çok değerli hocalarımdan ders alarak başladım. Daha sonra Acıbadem Tıp Fakültesi Atakent Hastanesinde 4 yıldan fazla süre ile Robotik cerrahi alanında çalıştım. Bu süre içerisinde hem Tıp Fakültesinde Öğretim görevlisi hem de ağırlıklı olarak kolorektal cerrahi yapan bu ekibin bir parçası olarak çalıştım.

Cerrahinin geleceğinin robotik teknolojide olduğuna inanıyorum.

Hobilerim arasında kitap okumak, satranç ve basketbol oynamak bulunmaktadır.

İş deneyimim:

 1. Karaman Ermenek Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü (2011-mecburi hizmet)
 2. İstanbul Kanuni Sultan Süleyman E.A.H. Genel Cerrahi Bölümü (2011-2013-mecburi hizmet)
 3. İstanbul G.O.P. Taksim E.A.H. Genel Cerrahi Bölümü (2013- Ocak 2014)
 4. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, Atakent Hastanesi, Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Öğretim Görevlisi (Ocak 2014- Mart 2018)
 5. İstinye Üniversitesi, Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, Genel Cerrahi Bölümü başlangıç (Nisan 2018- )  ayrılış (Haziran 2019)
 6. Medicana Çamlıca Hastanesi,Genel Cerrahi Bölümü Başlangıç (Eylül 2019- ) Görev yapmaktadır.

Üyesi olduğum bilimsel dernekler:

 1. Türk Cerrahi Derneği
 2. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği
 3. Türk Hepato Pankreato Biliyer Cerrahi Derneği
 4. Türk Tabipleri Birliği
 5. Fıtık Derneği